Skrýt text

Historie

Ten, kdo má rád italský životní styl, nedá dopustit na jedinečnost sporáků ILVE.
Ušlechtilý design a dokonale promyšlené detaily povzbudí vášeň každého kuchaře.

Historie

Všechno to začalo v roce 1969 v italském městečku Campdarsego, v provincii Padova, kde se Eugenio Illotti a Evelino Berno, rozhodli založit firmu ILVE. Cílem obou kuchařských nadšenců bylo vytvořit novou generaci profesionálních plynových sporáků s rozsáhlou výbavou, špičkovou funkčností a vysokou spolehlivostí, která je kombinovaná s nezaměnitelným designem.

Vyrobíte-li větší část výrobku ve vlastní produkci, bez účasti subdodavatelů, lze na konci výrobní linky dosáhnout kýženého cíle "kvality místo kvantity". Ten, kdo měl možnost alespoň jednou v životě navštívit továrnu ILVE přímo v Itálii, může jistě kladně referovat o přátelském a otevřeném podniku, jehož 200 pracovníků, ve zjevné rodinné atmosféře, se hlásí k vysoce kvalitním výrobkům.

Řady produktů ILVE následují nejnovější trendy designu a všechny komponenty splňují nejnevyšší nároky na vybavení. Díky tomu jsou jednoduché pro užívání a "pozvednou" jakýkoliv typ vnitřního zařízení Vašeho bytu, či profesionální kuchyně. Všechny produkty jsou vyráběny podle mezinárodních norem a jejich kvalita je stále kontrolována hlavní světovou Certifikační Institucí. Produkty ILVE splňují certifikáty podle CE, VDE-GS a UL norem a v současné době jsou dodávány do více než 40 zemí na celém světě.